אודות

רשת מרפאות המומחים MEDSPACE הוקמה מתוך חזון לאפשר לרופאים, אנשי מקצועות הרפואה, מטפלים, חברות רפואה וכן מכוני רפואה ואסתטיקה לעבוד בסביבת עבודה רפואית מקצועית וחדשנית, בה מתאפשרים מפגשים בין נותני שירותים בתחום הרפואה, הרחבת קשרים מקצועיים ויצירת הזדמנויות לשיתוף פעולה וצמיחה.

לצד חזון זה, רשת MEDSPACE דוגלת בערכים של מקצועיות ושירותיות, ופועלת על מנת לספק ללקוחותיה חווית שירות ייחודית, ברמה חסרת תקדים ביחס למתחרות הקיימות בשוק. במתחמי הרשת נמצאים מנהלי קהילות צמודים שתפקידם ללוות באופן אישי את צוות הרופאים והמטפלים במתחם, כל מתחם מאוייש בצוות מזכירות רפואיות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, קליניקה להשכרה שמעוצבות ביוקרה ומאובזרות לחלוטין, כל זאת ועוד על מנת לאפשר למומחים להתרכז בטיפול בלבד.

מדספייס MEDSPACE \ וקליניקות l קליניקה להשכרה

כחלק מה"אני מאמין" של הרשת, ניתן דגש רב לערכים של חדשנות וגמישות ובהתאם לכך אנו מאפשרים הזמנת קליניקות מיידית וקלה מתוך הבנה והתחשבות מלאה בלוח הזמנים העמוס והמשתנה של המומחים. במתחמי הרשת חדרי הרצאות וסדנאות המהווים פלטפורמה לקידום עצמי של המשתמשים ואשר אותם ניתן להשכיר על בסיס קבוע או שעתי בקלות ובמהירות. אופיה של הרשת הוא "הייטקיסטי" וחדשני והעיצוב האדריכלי מציב סטנדרט חדש ללקוחותיו, מתאים עצמו לעולם המהיר, החדשני והמתפתח ולתרבות קהילתית שמטרתה לייצר סביבת עבודה מקצועית בעלת ערך מוסף.

מתחמי הרשת:

רשת מרפאות המומחים MEDSPACE מדספייס, הינה חלק מקבוצת גירון אשר פועלת משנת 1982. חטיבת הנדל"ן הרפואי של הקבוצה בנתה מרכזי רפואה מובילים בכל רחבי הארץ ולחברה ניסיון פרקטי בניהול מרפאות של מעל 30 שנים.

מן התקשורת